Informace o mě

K zájmu o výživu mě před lety přivedla nejen snaha zhubnout, ale také jsem měla možnost vidět skutečnost, že strava ovlivňuje zdraví i průběh nemoci, naši výkonnost i naší náladu. Vystudovala jsem vyšší odbornou školu obor nutriční terapeut a sbírala další znalosti z oboru a pronikala dále do tajů výživy. Začala jsem se zajímat nejen o potraviny, recepty, ale i o bylinky a zdravý životní styl a vše, co k němu patří. Zdraví máme jen jedno a je třeba se o ně starat. 

V současné době jsem členkou Aliance výživových poradců, rovněž jsem registrovaná v katalogu výřživových poradců  na https://www.vyzivovi-poradci.cz/praha/praha-1.html a v katalogu poradců v oblasti výživy a fitnes na https://www.fitcoach.cz/?page_id=18023.

Člověk se setkává se spoustou informací o výživě, zdraví, dietách i zdravém životním stylu, mnohé informace si odporují. Pro laika je těžké se v tom vyznat. Proto vznikly tyto stránky, aby vám pomohly orientovat se v této problematice. Na mých stránkách najdete nejen články o výživě, dietách, potravinách včetně receptů, ale i o zdraví, zdravém životním stylu a o všem, co k němu patří.

Přivítám Vaše případné návrhy, náměty a také Vaše otázky.